FORUM MESNE ZAJEDNICE ŽITIŠTE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM MESNE ZAJEDNICE ŽITIŠTE


 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu

Ići dole 
+8
Radomir
Uros Bozic
stankok
Hirohito
Z Dubajic 5
Hirohiito
Nani
Admin
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySre Okt 03, 2007 9:41 am

Pohvale za upravu KK "Sveti Djordje" za pokretanje sajta.

www.kksvetidjordje.com


rocky rocky rocky rocky rocky rocky
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
Boban
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyČet Okt 04, 2007 5:42 am

Odlican je sajt! Samo napred!
Nazad na vrh Ići dole
Nani

Nani


Broj poruka : 12
Godina : 36
Location : New Jersey, USA
Datum upisa : 15.08.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyUto Okt 16, 2007 8:53 pm

Ej odlican je sajt!!! Mnogo mi se svidja! Samo tako nastavite i Ziti-City ce stvarno biti centar sveta jednog lepog dana lol! rocky
Nazad na vrh Ići dole
PAUNESKU
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyČet Okt 18, 2007 5:04 am

Mogli biste malo češće da apdejtujete sajt. Takođe, mali je font na naslovnoj stranici.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySre Okt 24, 2007 8:21 am

Postovani PAUNESKU,

Rado bi ubacivali nove vesti ali ocigledno da ih bas nema cesto (ako imate neku posaljite objavicemo). Ne znam da li bi se veci font uklopio sa dizajnom sajta.
Vama u svakom slucaju hvala sto posecujete sajt.

Pozdrav


PAUNESKU ::
Mogli biste malo češće da apdejtujete sajt. Takođe, mali je font na naslovnoj stranici.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
Zoran
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPet Okt 26, 2007 12:51 am

Meni je font sasvim OK, i ne bi trebalo da se menja.
Nazad na vrh Ići dole
Hirohiito




Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySre Okt 31, 2007 8:15 am

Svaki sajt bi mogli cesce da "apdejtujete".

Svaka cast na rezultatima ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Z Dubajic 5

Z Dubajic 5


Broj poruka : 1
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySre Okt 31, 2007 1:58 pm

Osvezavanje sajta se vrsi jednom nedeljno, posle zavrsetka kola.
Mislim da je to za sada dovoljno, imajuci u vidu da KK Sveti Djordje
ipak nije prvoligaski tim (za sada) i da nema toliko novosti tokom nedelje.
Ali ukoliko se ukaze potreba, bice i cesce.
Sajt je jos u razvojnoj fazi i njegov pun kapacitet ocekujem pocetkom
drugog dela prvenstva, i zato saljite vase komentare i naravno predloge,
sto putem ovog foruma sto preko mail-a koji se nalazi na sajtu.
Svi predlozi vezani, bilo za dizajn, funkcionalnost ili nove sadrzaje su dobrodosli!!!!
Pozdrav, RedFive
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kksvetidjordje.com
Hirohito




Broj poruka : 35
Location : FL, USA
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPet Nov 02, 2007 3:15 pm

Ok je Sveti Djorde site, ali sam ja vise misli na "apdejtovanje"(sto volim ovako po Vuku da ga napisem) ostalih kad sam ovo pisao, npr. chicken site dok je chiken fest bio u toku uopste nije bio "svezavan". Tu je malo zakazano sa "advertajzingom", ali nije sad na meni da to komentarisem, pogotvo na temi "Sv Dorjde na internetu".
Koliko vidim dobri su rezultati St. Djordjija ove godine, samo koji je smisao imati sve "strance" u ekipi?
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySub Nov 03, 2007 5:40 am

Zavisi sta uprava hoce "da nasa deca igraju pa da se takmicimo u nizem rangu ili da dolaze "stranci" pa da igramo u drugoj ligi" iskreno meni odgovara druga liga a u timu ima i momaka iz naseg okruzenja Zitiste, Dvor, Karadjordjevo...


Hirohito ::
Ok je Sveti Djorde site, ali sam ja vise misli na "apdejtovanje"(sto volim ovako po Vuku da ga napisem) ostalih kad sam ovo pisao, npr. chicken site dok je chiken fest bio u toku uopste nije bio "svezavan". Tu je malo zakazano sa "advertajzingom", ali nije sad na meni da to komentarisem, pogotvo na temi "Sv Dorjde na internetu".
Koliko vidim dobri su rezultati St. Djordjija ove godine, samo koji je smisao imati sve "strance" u ekipi?
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
Hirohito




Broj poruka : 35
Location : FL, USA
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySub Nov 03, 2007 9:01 am

Ima mozda momak ipo do dva iz nase opstine, koji verujem posle zagrevanja lepo podgreju mesto pod sobom na klupi u narednih dva sata. Naravno izuzetak je Boljac, koji jedini i zasluzuje da igra.
Nazad na vrh Ići dole
stankok




Broj poruka : 24
Godina : 36
Location : ZITISTE
Datum upisa : 05.11.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: POZDRAV   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 05, 2007 5:12 am

Svaka cast za sajt. Nadam se da ce te uskoro postaviti fotografije.
I molio bih Nikolu Pesuta da nam nabavi nove navijacke majce, posto stare vise nemamo. I da cesce organizuje prevoz navijaca...
Puno pozdrava od vaseg navijaca Stanka Katica!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 05, 2007 6:08 am

Pozdrav za Stanka "BOKSERA".
Jeste li nasli nekoga za maskotu ? Oprema Vas ceka Basketball
Sto se tice fotografija, pogledaj ovu
http://www.zitiste.com/foto/bokseri-velika.jpg

Inace, Stanko, cuo sam se sa Nikolom, kaze da se majice uveliko rade, a sto se prevoza tice, ako ste zainteresovani za sledece kolo na strani, obezbedjen Vam je prevoz. Spremajte se za Vrsac rocky Basketball rocky Basketball rocky Basketball

stankok ::
Svaka cast za sajt. Nadam se da ce te uskoro postaviti fotografije.
I molio bih Nikolu Pesuta da nam nabavi nove navijacke majce, posto stare vise nemamo. I da cesce organizuje prevoz navijaca...
Puno pozdrava od vaseg navijaca Stanka Katica!


Poslednji izmenio dana Pon Nov 05, 2007 12:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 05, 2007 6:11 am

Hirohito evo Zitistana, sad su na tribinama ali ako zagusti sice i na teren Very Happy


Pozdrav rocky
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
Hirohito




Broj poruka : 35
Location : FL, USA
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 05, 2007 3:07 pm

Dobra je ta slika sa tribine.

P.S. Jel ono Bogdanovic? Nisam znao da se oshishao afro
Nazad na vrh Ići dole
stankok




Broj poruka : 24
Godina : 36
Location : ZITISTE
Datum upisa : 05.11.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyUto Nov 06, 2007 7:02 am

Nece niko da bude maskota... Svakog je sramota... Jel on treba da bude na tribinama ili dole? Embarassed
Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 46
Godina : 44
Location : Zitiste
Datum upisa : 25.07.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyUto Nov 06, 2007 7:45 pm

Pa ako ti mozes da garantujes za opremu da je necete unistiti, onda moze i gore. Ali koliko se ja secam, kako se ponasalo (divljalo) na tribinama kad sam ja navijao za Plastiku, ne verujem da iko moze garantovati za opremu. Dogovoricemo se, da Vam dam makar deo opreme, mozda.........................................RUKAVICE affraid affraid affraid .

(njih ne mozete da unistite, samo one mogu nekog da uniste... Razz)

Pozdrav rocky


stankok ::
Nece niko da bude maskota... Svakog je sramota... Jel on treba da bude na tribinama ili dole? Embarassed
Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rocky_zitiste.com
stankok




Broj poruka : 24
Godina : 36
Location : ZITISTE
Datum upisa : 05.11.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySre Nov 07, 2007 2:45 pm

To to je doba ideja za rukavice... Vidimo se u subotu...
Pozdrav rocky
Nazad na vrh Ići dole
Delije
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: sajt   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyČet Nov 08, 2007 6:35 am

Svaka cast za sajt, odlican je samo stavite jos fotografija i podataka o igracima.
Nazad na vrh Ići dole
Zana
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Car   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyČet Nov 08, 2007 6:44 am

Bordos je super.
Nazad na vrh Ići dole
Sanja
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Nex   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPet Nov 09, 2007 2:49 am

Ja volim Bordosha.
Nazad na vrh Ići dole
Hirohito




Broj poruka : 35
Location : FL, USA
Datum upisa : 31.10.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 12, 2007 8:32 am

Koliko chujem pobedili i Odzhake. Lepo, lepo...
Nazad na vrh Ići dole
Uros Bozic




Broj poruka : 1
Godina : 32
Datum upisa : 12.11.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 12, 2007 4:27 pm

Sajt je super! Pozdrav za mog omiljenog i najdrazeg trenera Nebojsu Vidica!
Nazad na vrh Ići dole
zema
Gost




Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: pobeda   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptySub Nov 17, 2007 8:46 am

Svaka cast tukli ste i Hemofarm. Samo tako nastavite.
Nazad na vrh Ići dole
stankok




Broj poruka : 24
Godina : 36
Location : ZITISTE
Datum upisa : 05.11.2007

Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu EmptyPon Nov 19, 2007 4:33 pm

ZGAZEN JE I VRSAC!
Bili smo u Vrscu, bilo je extra...
Steta sto nas nije vise islo, mada je i ovako bilo strava...
Pobedili smo 20 razlike...
Sledeci je Kovin.
Nadam se da ce navijaci dolaziti u vecem broju!!!
Pozdrav od Katica... rocky
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu   Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Košarkaški klub "Sveti Djordje" na internetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» FK "BEGEJ" ISTUPIO IZ LIGE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FORUM MESNE ZAJEDNICE ŽITIŠTE :: Naše teme...-
Skoči na: